Pomysły na aranżacje świecznika na nóżce/Jak stworzyć aranżację w świeczniku na nóżce?

Dodane przez: Sigmaglass Na: Trafienie: 675
Pomysły na aranżacje świecznika na nóżce/Jak stworzyć aranżację w świeczniku na nóżce?

Świeczniki na nóżce są obecnie jednym z największych trendów w branży dekoracji. Dzięki ich eleganckiemu i prostemu wyglądowi dopasowują się do praktycznie każdego stylu. Można łączyć je z dowolnymi dekoracjami bez strachu, że będzie ona zbyt bogata czy za bardzo krzykliwa. Obecnie świeczniki na nóżce wykorzystywane są nie tylko do dekoracji domów, ale także sal bankietowych czy weselnych. Stanowią one cudowną bazę do tworzenia kompozycji w każdym stylu.

Jakie są najciekawsze kompozycje z wykorzystaniem świecznika na nóżce?

Jak już wspomniano, szklane, proste świeczniki na nóżce dają możliwość stworzenia wielu kompozycji w naprawdę różnych stylach. Połączenie szklanych świeczników na nóżce z białymi świecami i srebrną wstążką pozwala na stworzenie bardzo prostej i eleganckiej dekoracji w stylu glamour. Świetnym uzupełnieniem tej dekoracji są białe róże. Bardzo ciekawym pomysłem jest umieszczenie w świeczniku kryształków lub koralików o określonym kolorze oraz umieszczenie na nich świecy.

W przypadku nieco głębszych świeczników można zdecydować się na umieszczenie w nich kilku płatków róż oraz wody, a następnie niewielkiej świeczki. Taka pływająca dekoracja wygląda niezwykle oryginalnie i romantycznie, świetnie sprawdza się na przyjęciach weselnych. Dużą zaletą tego rodzaju świeczników jest uniwersalność. Jesienią świetnie komponują się z dekoracjami z dyni i liści. Nóżkę świecznika można ozdobić gałązkami lawendy oraz brązowym sznurkiem, nadając mu rustykalnego wyglądu.

Umieszczając w świeczniku czerwoną lub złotą świecę i umieszczając go w kompozycji z gałęzi jodły ozdobionych plastrami pomarańczy i orzechami można stworzyć przepiękny, zimowy stroik. Jak widać, ten rodzaj świeczników jest bardzo uniwersalny i świetnie sprawdzi się praktycznie wszędzie.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło