Szkła do świec

Oferujemy eleganckie i praktyczne szkła do świec. Produkty wspaniale rozpraszają światło świeczki i tworzą we wnętrzach przytulny, domowy klimat. Zostały wykonane z wysokiej jakości szkła odpornego na wysokie temperatury. Szkło jest łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji, w związku z tym bez problemu usuniesz z niego zalegające ślady po wosku. Oferujemy szklane świeczniki i lampiony zarówno na wąskie, jak i szerokie świeczki. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Doskonale sprawdzą się na wyjątkowe okazje, takie jak:

  •  - romantyczny wieczór we dwoje,
  •  - uroczysta kolacja,
  •  - wigilia,
  •  - obiad świąteczny.

W ciągu dnia pełnią funkcję dekoracyjną – można je postawić na stole, komodzie lub wewnątrz witryny. Szła do świec sprzedajemy pojedynczo lub w indywidualnie skomponowanych zestawach. Gwarantujemy, że każdy klient znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Szklane świeczniki na nóżce

Spośród dostępnych w naszym asortymencie szkieł do świec klientom możemy polecić szklane świeczniki na nóżce. Są one kwintesencją minimalizmu i klasyki. Wygodna podstawka w formie nóżki zajmuje o wiele mniej miejsca na półce lub stole niż inne szklane pojemniki na świece i prezentuje się niezwykle subtelnie. Dodatkowo ułatwia przenoszenie świecznika w inne miejsce – trzymając nóżkę nie ma możliwości poparzenia się nawet wtedy, gdy świeczka jest zapalona, a pojemnik rozgrzany. Oferowane świeczniki pochodzą tylko i wyłącznie z polskich, sprawdzonych hut. Klienci mogą kupić szklany świecznik z krótką lub długą nóżką, wedle upodobania. W zależności od koloru świecy świecznik zyska dodatkowego charakteru. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty osoby indywidualne oraz właścicieli eleganckich hoteli, restauracji, lokali usługowych.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło