Wazony szklane prostokątne

Wazony szklane prostokątne pasują do nowoczesnych biur, instytucji, gabinetów, mieszkań i domów jednorodzinnych. Dobrze współgrają z designerskimi meblami, geometrycznymi dekoracjami i żywymi obrazami. Kwadraty i prostokąty w aranżacjach wnętrz tworzą atmosferę pewności, równości, ładu i harmonii. Dodają estetyki lecz nie dekoncentrują i nie rozpraszają – dlatego są tak chętnie wybierane przez korporacje oraz średnie i małe firmy. Oferujemy wazony szklane prostokątne wąskie oraz szerokie, które nadadzą się zarówno do większych bukietów, jak i wazony na jeden kwiat. Wazony pozwalają układanie kompozycji z różnych gatunków kwiatów i roślin ozdobnych.

Wysokie wazony na kwiaty

W naszym asortymencie dostępne są również wysokie wazony na kwiaty. Wysokie wazony doskonale sprawdzą się w przypadku długich łodyg i gałęzi, czyli bukietów wykonanych z nisko ściętych kwiatów. Najczęściej nisko przycinane są:

  •  - róże,
  •  - tulipany,
  •  - hortensje,
  •  - lilie.

Dzieje się tak ze względu na wspaniałe i ozdobne liście. Oferujemy wysokie wazony na kwiaty o długości od 20 do 30 centymetrów. Wazony są w całości gładkie, lecz istnieje możliwość wykonania specjalnego grawerunku na zamówienie.

Pojemniki kwadratowe

Na tej stronie znajdziesz również eleganckie pojemniki kwadratowe. Pojemniki wyprodukowane zostały z bardzo grubego i solidnego szkła. Możesz je wykorzystać jako doniczki na niewielkie rośliny, np. kaktusa albo do przechowywania drobnych rzeczy osobistych, biżuterii. Pojemniki kwadratowe dostępne są w rozmiarze 6 x 6 x 6 cm, 8 x 8 x 8 cm oraz 10 x 10 x 10 cm.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło