Wazon na jeden kwiat

Oferowane wazony na jeden kwiat zostały wykonane ze szkła odpornego na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Szklane wazony stanowią subtelną i nieprzytłaczającą dekorację wnętrz. Pasują do minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji. Doskonale podkreślają styl mebli i elementy znajdujące się na półkach oraz stołach. W zależności od długości łodygi rośliny, proponujemy wazony krótsze lub dłuższe. Dostępne są wazony typu tuba, a także wazony rozszerzające się ku górze lub ku dołowi. Wazony na jeden kwiat to produkt, który będzie codziennie przypominał Ci jak ważne są w życiu drobne gesty i upominki.

Wąskie wazony na jeden kwiat

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się minimalistyczne, wąskie wazony na jeden kwiat. Mimo swojej prostej budowy przyciągają wzrok i stanowią ciekawą dekorację. W wazonach możesz umieścić kwiaty o delikatnej lub okazałej budowie, na długiej i smukłej łodydze, ale także inną roślinność. W wąskim szkle doskonale będą prezentować się trawy dekoracyjne, ozdobne gałęzie, czy ususzone zboża. W ten sposób stworzysz wyjątkową kompozycję w rustykalnym klimacie.

Jest wiele możliwości na wykorzystanie wąskich wazonów przeznaczonych na jeden kwiat. Dzięki szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz szkło pasujące do Twojego wnętrza oraz spełniające oczekiwania. Ręcznie tworzone, polskie wyroby szklany skradną serca wszystkich miłośników eleganckich dekoracji.

Pomysły na aranżacje z wazonem na jeden kwiat

Wazon na jeden kwiat stwarza szerokie pole możliwości tworzenia modnych aranżacji wnętrz. Można w nim umieścić świeżą roślinę lub sztuczną, która pomimo upływu czasu zawsze będzie prezentowała się idealnie. Ostatnim trendem dekoracyjnym są wazony z pojedynczą gałązką drzewa lub krzewu bądź wazony z kłosem pszenicy. Tworzą one przyjazną atmosferę w pomieszczeniach i podkreślają harmonię z naturą. Proponowane szklane wazony można także wypełnić ozdobnymi kulkami i kamieniami. Do wyeksponowania stylizacji nadadzą się klimatyczne lampki, ponieważ szkło doskonale odbija światło.

Ciekawe aranżacje z wazonem na jeden kwiat można spotkać w witrynach sklepowych, pokojach hotelowych, a także w salonach, łazienkach i sypialniach w domach i mieszkaniach. Wazony są łatwe w czyszczeniu, a dzięki temu, że są przezroczyste, można kontrolować ilość wody.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło