Personalizowane wazony

Są takie wydarzenia w życiu, które chcemy wspominać i pamiętać do końca życia. Zatem zatrzymaj moment i spraw najpiękniejszy prezent swoim bliskim tworząc dla nich wazon z wyjątkową dedykacją.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka szablonów, którymi możesz się posłużyć przy projektowaniu wazonu. Jeśli masz inny pomysł, napisz do nas – z chęcią pomożemy.

Wazony z dedykacją 

Proponowane przez nas szklane wazony z dedykacją to idealny upominek z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, Dnia Nauczyciela, czy Walentynek. To również ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej pary, np. z okazji zaręczyn, ślubu lub rocznicy. Dedykacja na wazonie tworzona jest za pomocą diamentowego grawera, dzięki czemu jest ona trwała, wyraźna i estetyczna. Po kliknięciu w dowolny produkt ukaże się panel personalizacji, w którym klient wybiera kolor liter, uzupełnia pole cytatu, podaje informacje dotyczące życzeń i daty.

Tworzone z pasją wazony z indywidualną dedykacją to nie tylko wyjątkowa ozdoba, ale również wyraz uznania i sympatii bliskiej osobie. Wszystkim zwolennikom nieszablonowych rozwiązań polecamy ręcznie wykonane szkła z wysokiej jakości napisami. Z naszej oferty zadowoleni będą również poszukujący specjalnych szklanych osłonek na storczyki oraz szkła przeznaczonego do zalewu świec. Wszystkie proponowane produkty wykonywane są ręcznie, z dbałością o każdy detal.

Zamówione wazony z dedykacją pakowane są w ozdobne, eleganckie pudełka. Cena podana przy produktach dotyczy wazonu, opakowania oraz usługi personalizacji. Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 10 dni roboczych. Gwarantujemy terminową dostawę i wysoką jakość wykonania.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania zamówień. Klientów, którzy mają do nas pytania, zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji na temat personalizowanych wazonów z dedykacją i innych produktów z oferty.

Aktywne filtry

Wazon z dowolnym grawerem i zdobieniem...

Od 190,00 zł
Personalizowany wazon z życzeniami oraz kryształową ozdobą

Wazon personalizowany z życzeniami z okazji...

Od 190,00 zł
Personalizowany wazon z życzeniami oraz kryształową ozdobą

Wazon z życzeniami na dowolną okazję z...

Od 210,00 zł
Personalizowany wazon z życzeniami oraz kryształową ozdobą w ozdobnym pudełku
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło