Szkło personalizowane

Istnieje 40 produktów.

Wyświetlanie 1-22 z 40 elementów

Aktywne filtry

Spośród szkła personalizowanego szczególnie polecamy wazony z wygrawerowaną dedykacją. Wazony dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Oferujemy nieduże wazony, na których można umieścić pojedyncze i drobne napisy (np. datę lub imię), a także większe, na których swobodnie zmieści się kilka zdań z życzeniami, podziękowaniami lub ulubionym wierszem. Dekoracje uzupełniają finezyjne wzory kwiatowe i geometryczne.

W naszym asortymencie dostępne są także personalizowane kieliszki. Proponujemy kieliszki z grawerunkiem do wina, szampana oraz wódki. Kieliszki możesz wręczyć w prezencie lub wykorzystać jako ozdobę mieszkania.

Ręcznie malowane szkło

Specjalizujemy się również w ręcznym malowaniu szkła. Tego typu ozdoby są jedyne w swoim rodzaju i stanowią piękną pamiątkę. Malujemy obrazy zarówno na wazonach, jak i kieliszkach. Zajmujemy się w szczególności dekoracjami okolicznościowymi, np. z okazji wesela, urodzin, rocznicy ślubu. Wykonujemy także malunki dla różnego rodzaju klubów i organizacji. Ręcznie malowane kieliszki i wazony mogą być nagrodą za zajęcie wysokiego miejsca w konkursie lub aktywny udział w stowarzyszeniu. Każdy motyw ustalany jest z klientem indywidualnie. Jako wzór może służyć fotografia lub zdjęcie znalezione w internecie. Oczywiście mamy także szeroką gamę gotowych motywów, z których mogą skorzystać klienci. Nasi konsultanci pomogą wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb oraz budżetu.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło