Wazony na kwiaty

Zajmujemy się produkcją eleganckich, minimalistycznych i wysokich wazonów szklanych. Nowoczesne szkło, w którym umieścisz ulubione kwiaty lub otrzymany bukiet powinno znaleźć się w każdym domu. W naszej ofercie znajdziesz wazony o różnej pojemności, zróżnicowane również pod względem formy i wysokości. Idealnie przezroczyste szkło z solidną podstawą pozwoli Ci na wyeksponowanie ułożonych kompozycji kwiatowych.

Oferowane przez nas wazony to polska produkcja wyróżniająca się wysoką jakością wykonania. Z naszej oferty korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również właściciele hoteli, restauracji, salonów urody i wielu innych obiektów. Szklane, przezroczyste wazony pasują do każdego otoczenia i łatwo je wkomponować w dowolną aranżację wnętrza. 

Wysokie wazony szklane nie tylko na kwiaty

Dostępne w naszej ofercie wysokie, szklane wazony są uniwersalną dekoracją przeznaczoną nie tylko do ciętych kwiatów. Wazony te służą również jako eleganckie świeczniki. Możesz w nich stworzyć samodzielną ozdobę pasującą do klimatu utrzymanego w Twoich wnętrzach. Możesz w nich umieścić również popularne obecnie trawy pampasowe lub inne rośliny dekoracyjne. To doskonała podstawa do tworzenia własnych kompozycji.

Nasza pracownia szkła zapewnia szeroki wybór produktów dekoracyjnych oraz użytkowych. Zamówisz u nas nie tylko eleganckie wazony, ale również szkła do zalewu świec, osłonki oraz doniczki. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zapewniamy naszym klientom terminową oraz bezpieczną wysyłkę zamówionych produktów.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło