Kieliszki do wina personalizowane

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, który nie będzie powszechnie dostępny na półkach sklepowych? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą personalizowanych kieliszków do wina w naszym sklepie internetowym. Dzięki nim bliska Ci osoba zyska podarunek, który na co dzień będzie jej przypominał o Tobie. Personalizowane kieliszki do wina możesz wręczyć w ramach prezentu weselnego, urodzinowego lub z okazji kupna nowego mieszkania, rocznicy ślubu czy awansu w pracy. Z pewnością ucieszą każdego, nie tylko koneserów wina. Nasi klienci kupują je dla przyjaciół i członków rodziny. Na kieliszkach umieszczamy dedykację wykonaną przy użyciu technologii grawerowania laserowego. Dedykacją mogą być ważne daty, życzenia, imiona i obrazy. Kieliszki wykonywane są z wysokiej jakości szkła i mogą być gładkie lub zdobione błyszczącymi dżetami.

Personalizowane kieliszki do wódki

Prowadzimy także sprzedaż personalizowanych kieliszków do wódki. Na kieliszkach do wódki najczęściej umieszczamy grawer z imieniem, dzięki czemu każda osoba w gronie Twoich przyjaciół będzie miała swój własny kieliszek! Wykonujemy także kieliszki z nietuzinkowymi wzorami, wszystko zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientem. Personalizowane kieliszki do wódki sprawdzą się także w m.in.:

  •  - barach, 
  •  - pubach,
  •  - restauracjach.

To oryginalny sposób na przyciągnięcie gości i wyróżnienie się spośród konkurencji. W każdej chwili możesz skontaktować się z grafikiem, który pomoże Ci opracować i wybrać najbardziej dogodny projekt. Oferujemy krótkie terminy realizacji i wysyłki towaru do klienta.

Kieliszki z grawerem

Zamówisz u nas kieliszki z grawerem do wina białego i czerwonego, szampana oraz do wódki. Przy każdym zamówieniu korzystamy z technologii grawerowania laserowego. Jest to precyzyjna metoda przeznaczona do znakowania różnego rodzaju przedmiotów, w tym również szkła. Laser umożliwia wykonanie prawie każdego dowolnego wzoru. Napis wykonany laserem prezentuje się elegancko, jest trwały i dobrze wygląda przez długi czas. Klientom po wybraniu i kliknięciu odpowiedniego kieliszka ukaże się panel personalizacji, w którym można wybrać preferowany kolor liter oraz umieścić napis, jaki ma się znaleźć na kieliszku.

Proponowane kieliszki z grawerem to polska, ręczna produkcja. Zachęcamy do skorzystania z oferty zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Gwarantujemy terminową wysyłkę zamówionych produktów.

Aktywne filtry

Zestaw prezentowy - 2 kieliszki ręcznie...

220,00 zł
Zestaw prezentowy Ślubny

Zestaw prezentowy - kieliszek ręcznie malowany

125,00 zł
Zestaw prezentowy - kieliszek ręcznie malowany w ozdobnym pudełeczku z miejscem na szampana 750 ml

Kieliszki Ślubne z ręcznie malowaną Parą Młodą...

Od 200,00 zł
Kieliszki Ślubne z wizerunkiem Młodej Pary
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło