Jakie wybrać kieliszki dla Młodej Pary?

Dodane przez: Sigmaglass Na: Trafienie: 447
Jakie wybrać kieliszki dla Młodej Pary?

Wesele jest dla każdej Młodej Pary ogromnym przeżyciem, dostarczającym wielu emocji. Nowożeńcy pragną, aby ich wesele było przez wszystkich gości dobrze wspominane. Konieczne jest skupienie się na wielu rzeczach oraz podjęcie mnóstwa, niekiedy ciężkich decyzji. Bardzo ważne jest również zadbanie o detale, ponieważ w wielu przypadkach to właśnie one odgrywają największą rolę podczas przyjęcia weselnego. Nie mniejszy problem mają goście weselni, którzy chcą obdarować Parę Młodą oryginalnym prezentem od serca.

Jakie kieliszki sprawdzą się najlepiej dla Młodej Pary?

W przypadku nowożeńców kieliszki mają swego rodzaju symbolikę–zgodnie z tradycją para młoda rozbija kieliszki po dotarciu do domu weselnego, rzucając je za siebie. Rozbite szkło ma wróżyć nowożeńcom szczęśliwe życie. Aby mieć pewność, że kieliszki się rozbiją, warto do tego celu użyć modeli z delikatnego, kruchego szkła. Kieliszki są także świetnym pomysłem na  personalizowany prezent dla Pary Młodej.

Podarowanie nowożeńcom personalizowanych kieliszków sprawi, że poczują oni, iż prezent był kupowany z myślą o nich. Dzięki wygrawerowanej dacie i imionom będą one dla nich pamiątką, która na zawsze będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu. Personalizowane kieliszki do wina mogą być dodatkowo ozdobione, dzięki czemu ich wygląd zachwyci każdego. Warto dodać, że jest to prezent, który może pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także użytkową.

Bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem jest zamówienie Młodej Parze kieliszków z ich podobizną. Kieliszki tego rodzaju są ręcznie malowane, co nadaje im jeszcze większej unikatowości. Na ich odwrocie umieszczana jest data oraz imiona państwa młodych, aby zawsze mogli ciepło wspominać siebie z tego wspaniałego dnia. Podarowanie tego rodzaju prezentu z pewnością wzruszy nowożeńców i sprawi, że poczują się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło