Jedna salaterka na ulubione smakołyki wszystkich domowników istnieje!

Dodane przez: Sigmaglass Na: Trafienie: 1136
Jedna salaterka na ulubione smakołyki wszystkich domowników istnieje!

Rodzinne wieczory filmowe to świetna sprawa! To nie tylko miło spędzony czas w gronie najbliższych, pogłębienie relacji, masę śmiechu ale i również dużo pysznych smakołyków na stole.

Wiadomo, nie każdy musi mieć ochotę na jeden rodzaj chrupek czy ciasteczek i nie ma z tym problemu, dopóki film się nie skończy i przychodzi czas na zebranie oraz umycie trzech czy czterech rożnych miseczek. 

Z naszymi, nowymi salaterkami dzielonymi możecie zapomnieć o tym problemie raz na zawsze.

salaterki

W naszej ofercie posiadamy salaterki prostokątne, dzielone na trzy lub dwie części. Idealne na mały głodek, lub chwile dla siebie z książką i ulubionymi orzeszkami. 

Na wspomniane wyżej rodzinne wieczory proponujemy salaterki większe, okrągłe lub kwadratowe. Dzielone na 4 równe części. 

Każdą z nich można myć w zmywarce.

cztery salaterki

Przygotowaliśmy coś również dla wszystkich fanów nachosów oraz sosów. Okrągłe salaterki z wydzielonym specjalnie miejscem na ulubiony dip. Ten pojemnik zrobi furorę na każdej domówce. 

Wszystkie salaterki wymienione w poście oraz wiele innych znajdziesz w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło