Jak ożywić dom dzięki dodatkom dekoracyjnym szklanym?

Dodane przez: Sigmaglass Na: Trafienie: 350
Jak ożywić dom dzięki dodatkom dekoracyjnym szklanym?

Szklane dekoracje ożywią każde wnętrze, tworząc elegancką, a zarazem przytulną atmosferę. Sprawdź, które dodatki sprawdzą się najlepiej.

Terapeutyczna moc świec

Aromatyczne świece, rozstawione w różnych pomieszczeniach nie tylko klimatycznie je oświetlą, lecz również stworzą miły, przytulny nastrój. Wydzielane przez nie zapachy mogą mieć właściwości kojące stres, łagodzące stany lękowe lub mogą też działać pobudzająco. Świece w różnych kształtach, kolorach i o różnych wielkościach stanowić mogą także ciekawą dekorację domu lub mieszkania. Aby jednak można było ich bezpiecznie używać i aby je odpowiednio wyeksponować, warto umieścić je w szklanych akcesoriach do świec, takich jak szklane osłonki na świecie z podstawką, a także podstawki pod świece, szklane pojemniki czy klosz na świece.

Zaskocz gości eleganckimi paterami

Urządzasz urodzinowe przyjęcie lub też popołudniowy poczęstunek „na słodko” dla najbliższych? Podaj ciasto w szklanej, eleganckiej paterze, z kloszem lub bez. Model z kloszem zawiera podstawkę z wysokimi rantami, które zapobiegają przemieszczaniu się klosza i wygodną rączkę. Patera wykonana została z przezroczystego szkła wysokiej jakości, ręcznej, polskiej produkcji. Patery na ciasto mogą również służyć na co dzień. Wyeksponowane na komodzie lub kredensie, mogą być akcesorium do przechowywania na przykład owoców lub cukierków. Oferowane przez nas wyroby łatwo i szybko umyjesz w zmywarce, bez uszczerbku dla ich wyglądu oraz faktury.

Ożyw dom… ogrodem w szkle!

Kochasz naturę i rośliny? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu, najlepiej w otoczeniu lasu? A gdyby tak przenieść namiastkę lasu do… domu? To możliwe, dzięki niezwykle obecnie modnym „ogrodom w szkle”, czyli dekoracjom z roślin, mchu, szyszek oraz na przykład kamyków, aranżowanych w szklanych kulach, wazonach czy słojach, posiadających odpowiednio duże otworu od przodu. „Ogród w szkle” nie tylko ożywi twoje wnętrze, lecz również stanowić będzie ciekawy dodatek aranżacyjny. Patrzenie na roślinność i na pięknie dobraną, ciekawą kompozycję jej roślinnych elementów wyciszy cię i uspokoi. Ogród w szkle to również doskonała alternatywa dla tradycyjnych roślin w doniczkach, które wymagają pielęgnacji i regularnego podlewania.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło